Nasi partnerzy

Odwiedź nas

Kontakt

 +48 58 620 21 04

 biuro@salomon.net.pl

ul. Starowiejska 41-43
    81-363 Gdynia

EDUKACJA

Nasza kancelaria kładzie bardzo duży nacisk na edukację z zakresu ubezpieczeń / zabezpieczeń i traktuje ten punkt jako swoją misję budowania świadomości ubezpieczeniowej. Zakres informacji związanych z branżą ubezpieczeniową jest bardzo obszerny a stale zmieniające się przepisy i warunki ogólne i szczególne samych ubezpieczycieli powodują, że opanowanie tego materiału oraz poruszanie się w gąszczu przepisów może sprawiać problemy. Szczególnie kiedy dochodzi do szkody a poszkodowany poddawany jest trudnej próbie i musi działać pod wpływem ogromnego stresu przygotowując zgłoszenie szkody.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przy współpracy z Państwa zespołami gotowi jesteśmy przygotować i przeprowadzić:

  • szkolenia z zakresu ubezpieczeń majątkowych, osobowych, morskich...
  • szkolenia z zakresu wymagań dot. zabezpieczeń przeciwpożarowych, przeciwkradzieżowych (dom, magazyn, biuro, budowa ...)
  • szkolenia ogólne z tematyki ubezpieczeniowej
  • szkolenia dla zarządu z produktów dedykowanych
  • konferencje tematyczne


Warto również wspomnieć, że nasi specjaliści publikują ciekawe artykuły w sieciach społecznościowych, gdzie poruszają bardzo często przykłady szkodowe i umieszczają informacje o produktach. Dzielą się również ciekawymi spostrzeżeniami z życia, które wiążą się z naszą branżą.

Nic tak nie uczy jak dobry przykład

 

Dlatego Nasze szkolenia opieramy w głównej mierze na zdarzeniach szkodowych. To właśnie przykłady pozwalają w przystępny sposób pokazać praktyczne zastosowanie poszczególnych ubezpieczeń. Poruszają też naszą wyobraźnię i zmuszają do myślenia. Przykład i warsztat to najskuteczniejsze metody dydaktyczne.